T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü Avanos İlçe Entegre Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü Avanos İlçe Entegre Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Güncelleme Tarihi: 01/07/2019

 

MİSYONUMUZ
Mevzuatlar çerçevesinde; şeffaf, insan haklarına saygılı, güler yüzlü, konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde hastalarımızın beklentilerini karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, sağlık hizmetinde bütün yeniliklere açık, alanında uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunarak bölgemizde tercih edilen modern bir sağlık kuruluşu olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

*Dürüstlük

*Liderlik

*Takım çalışması

*Hasta ve çalışan memnuniyeti

*Güvenirlik

KURUMSAL AMAÇ VE HEDEFLERİMİZ

Avanos İlçe Entegre Hastanesi olarak; bireylerin sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda tıbbi hizmetleri belli standartlarda sunmayı hedeflemektedir.

Tüm çalışanlar için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayarak çalışanların potansiyellerini üst düzeyde kullanabilmelerini ve geliştirebilmelerini sağlamaları hedeflenmektedir.

Kurumumuzda sağlık ve güvenlik risklerinin belirlenmesi, minimize edilmesi ve yönetilmesine ilişkin etkili yönetim sistemlerinin geliştirilmesi ve uygulanması hedeflenmektedir.

Sağlık konusunda hastalar için çözüm ortağı olmayı, gereksinim duydukları tüm sağlık hizmetlerine ulaşabilmeleri amaçlanmaktadır. Hizmet alan kişilerin memnuniyetini sistemli olarak izlemekte ve elde edilen sonuçları, sunulan hizmetleri geliştirmekte kullanmaktadır